Kovo 30 – balandžio 1 d. Aleksandro Stulginskio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks tarptautinė žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2017“. Tai dvidešimt antroji  „Ką pasėsi…“ ir iš viso keturiasdešimt ketvirtoji paroda rengiama Universitete.

Parodoje „Ką pasėsi… 2017“ dalyvaus virš 300 įmonių ir organizacijų  bei apie 200 smulkiųjų augintojų, gamintojų ir amatininkų. 19 kompanijų atvyks iš užsienio – Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos. Parodos dalyviai laukia svečių iš 16 pasaulio šalių. 13 proc. dalyvių parodoje dalyvaus pirmą kartą.

Gausiausia parodoje bus žemės ūkio technikos ekspozicija – ji užims 41 tūkst. kv. m. plotą. Tai beveik 32 proc. daugiau nei pernai. Šios tematikos ekspozicijos, anksčiau būdavusios ASU II rūmų kieme, šiemet persikels arčiau parodos centro ir įsikurs greta naujųjų paviljonų esančioje skaldos aikštėje. Lankytojų patogumui šioje aikštėje bus įrengti takai. II rūmų kiemas užleidžiamas parodos lankytojams – čia bus nemokama stovėjimo aikštelė.

Paviljonuose Nr. 2 ir Nr. 3, įsikurs 120 įmonių, pristatančių fermų įrangą, augalų priežiūros priemones, smulkiąją techniką, technologijas, konsultavimo ir kitas paslaugas. Paviljone Nr. 1, šiemet taip pat bus galima susipažinti su technikos naujovėmis, kurias pristatys dvi įmonės. Netilpusiems į paminėtus plotus, teks kurtis ant vejos. Sodinukų augintojams ir amatininkams, pristatantiems smulkųjį verslą kaime, paliekamas ASU skveras.

Iškilmingas parodos „Ką pasėsi… 2017“ atidarymas rengiamas paviljone Nr. 2,  kovo 30 d. 11 val.

Kiekvieną parodos dieną, 14.00 val. lankytojus ir svečius džiugins pagrindinio parodos rėmėjo, švenčiančio 25-tąjį jubiliejų, UAB „Dojus agro“ šventinis technikos paradas.

Kaip ir kasmet, parodos lankytojų laukia gausi šviečiamoji programa. 32 seminarai apima pačias įvairiausias temas, nuo nacionalinės žemės ūkio ir maisto produktų kokybės sistemos gvildenimo iki gaisrinės saugos aktualijų. Savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi betarpiškai bendraudami ir teikdami konsultacijas dalinsis Universiteto dėstytojai ir mokslininkai

Siekiant spręsti vis dar aktualią automobilių statymo parodos teritorijoje problemą, nuo PLC „Mega“ į parodą „Ką pasėsi…2017“ kursuos nemokamas autobusas.

Visų renginių, vyksiančių kovo 30 – balandžio 1 d. Aleksandro Stulginskio universitete lankymas nemokamas. Parodos darbo laikas 9 – 17 val.

 

Daugiau informacijos – oficialus renginio puslapis