Tam, kad nuotekų valymo įrenginys veiktų kokybiškai ir efektyviai, būtina orapūtė. Siūlome įsigyti Secoh kompanijos gaminių (prekiaujame JDK serijos gaminiais). Tai – membraninių orapūčių gamybos lyderis rinkoje. Priežasčių, kodėl turėtų būti pasirinktos Secoh orapūtės, tikrai netrūksta – jos pasižymi aukšta kokybe ir puikiais techniniais parametrais; yra inovatyvios bei ekonomiškos. Kasdienė priežiūra bei periodinis aptarnavimas – ypač nesudėtingi.

Orapūtės

JDK seriją sudaro naujos kartos orapūtės, kurios, lyginant su kitų gamintojų analogiškais gaminiais, pasižymi kur kas didesniu faktišku našumu, yra ekonomiškesnės bei ilgiau tarnaujančios. Jose suinstaliuotos apsaugos nuo perkaitimo, membranų plyšimo, magnetų pasislinkimo dėl neteisingo instaliavimo ar naudojimo.

Tinkamos orapūtės pasirinkimas:
Norime atkreipti jūsų dėmesį į tai, kad skirtingi gamintojai nevienodai deklaruoja savo gaminių techninius parametrus. Labai dažnai orapūčių našumas nurodomas prie skirtingų slėgių. Dėl šios priežasties mes primygtinai rekomenduojame, prieš pasirenkant reikiamą orapūtę, palyginti jų charakteristikas prie jums faktiškai reikalingo darbinio slėgio. Tai leis jums pasirinkti teisingą modelį, kuris atitiks realius jūsų poreikius.

Įvertinsime jūsų situaciją bei padėsime išsirinkti tinkamiausio modelio orapūtę.

Užklausa