Įmonė „BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ“ parduoda, montuoja ir prižiūri nuotekų valymo sistemas, riebalų bei naftos gaudykles. Įmonėje darbuojasi didelę nuotekų valymo įrenginių projektavimo, montavimo ir aptarnavimo patirtį sukaupę specialistai. Biotechnologijos grupės specialistai kvalifikuoti, įmonė sertifikuota. Operatyviai suteiksime Jums reikalingą informaciją dėl nuotekų valymo įrenginių. Greitai atliekame montavimo, paleidimo ir priežiūros darbus. Visiems atliktiems darbams yra suteikiama garantija.

Siūlome projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas

„Biotechnologijos grupė“ Ruošia individualių namų, gyvenamųjų, komercinės, visuomeninės, gamybinės paskirties pastatų, miestų ir gyvenviečių:

  • Lauko vandentiekio, buitinių nuotekų šalinimo, lietaus tinklų techninius projektus;
  • Nuotekų valymo įrenginių (nuotekų valyklų)  techninius projektus;
  • Ruošia aplinkosaugos dalis;
  • Atlieka projektų derinimus;
  • Vykdo  projektų vykdymo priežiūrą;
  • Konsultuoja prieš ir po projekto parengimo.

Taip pat „Biotechnologijos grupė“ siūlo:

Mūsų įmonė bendradarbiauja su biologinių nuotekų valymo įrenginių lydere

Nuotekų valymo įrenginių technologija pagrįsta daugiau kaip 40 metų moksliniais tyrimais, plėtra ir gyvenimiška patirtimi. Siūloma gamybos technologija buvo sėkmingai įdiegta 22 pasaulio šalyse ir šių šalių skaičius nuolat auga. Gerai sumontuotais ir puikiai veikiančiais įrenginiais džiaugiasi šimtai patenkintų klientų ir Lietuvoje. Biologinių nuotekų valymo Įrenginių išvalymo efektyvumas siekia 98 proc., tai įrodyta nuotekų valymo įrenginius testuojant atestuotoje laboratorijoje.

SusisiekiteJulius Mažeika
Direktorius
+370 608 27584
Kęstutis Dakinevičius
Projektų vadovas
+370 608 27593