Nuotekų valymo sistemų projektavimas – procesas, susidedantis iš įvairių etapų. Užtikriname kiekvieno iš jų aukščiausią kokybę. Atsakingai įvertiname individualius kliento poreikius bei lūkesčius; o taip pat atsižvelgiame ir į tai, kokius infrastruktūros sprendimus planuojama įgyvendinti ateityje. Tad nuotekų valymo sistemos projektuojamos taip, kad netaptų kliūtimi siekiant įgyvendinti sprendimus patogesnei kasdienybei ateityje.

hansgroup-technologija_schemos-01

Individualių namų, gyvenamųjų, komercinės, visuomeninės, gamybinės paskirties pastatų savininkams, miestams ir gyvenvietėms teikiame šias paslaugas:

hansgroup-technologija_schemos_artboard-2

Priklausomai nuo individualios situacijos, projektą sudaro aiškinamieji raštai, medžiagų specifikacijos; medžiagų kiekių žiniaraščio; brėžiniai.

Nuotekų valymo įrenginys paprastai statomas tik vieną kartą, tad ypač svarbu atsakingai bei strategiškai parinkti jo buvimo vietą. Tam, kad būtų parinkta tinkamiausia vieta, reikia įvertinti ir keletą aspektų, pavyzdžiui, nestatyti jo ten, kur kaupiasi lietaus vanduo, o taip pat netinka ir vandens gręžinio apsauginė zona. Be to, reikia parinkti tokią vietą, kad prie įrenginio privažiuoti galėtų asenizacinė transporto priemonė. Situaciją palengvina tai, kad nuotekų valymo įrenginiai gali būti įrengiami po važiuojamąja kelio dalimi. Tad atsakingai įvertiname sklypo ypatumus, strategiškai parinkdami geriausią vietą nuotekų valymo įrenginiui.

Kiekvienam atvejui paskiriamas atestuotas projekto vadovas, atsakingas už projekto derinimą bei užtikrinantis jo įgyvendinimo priežiūrą.

Užtikriname profesionalias bei išsamias konsultacijas tiek prieš pradedant projektą, tiek po jo parengimo. Teikiame tęstines paslaugas (nuotekų valymo įrenginių aptarnavimą; nuotekų išvežimą), todėl klientui nebereikia ieškoti kitų paslaugų teikėjų, tad taupomas laikas bei išvengiama papildomų rūpesčių.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Atliksime visus būtinus skaičiavimus
  • Užtikrinsime projekto individualumą – ne tik parinksime tinkamiausius įrenginį, bet ir pasiūlysime geriausias jo įrengimo galimybes;
  • Savo klientams siūlome tik praktiškai išbandytus bei laiko patikrintus sprendimus.

Užklausa